Porcelán Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2862507
11562
438
Hollóházi porcelán hal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, m: 8 cm 2754901
11563
438
Hollóházi fuvolás fiú. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14 cm 2828051
11564
438
15000
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm 2861680
11565
438
Hollóházi ludas matyi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19 cm 2779519
11566
438
3400
Hollóházi virágos bonbonier. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 11 cm 2779510
11567
438
7500
Hollóházi hatszemélyes kávés, mokkás készlet (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 6-6 db csésze és alj). Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással. 2864333
11568
438
Drasche halacska a csigaháznál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:14,5 cm 2864334
11569
438
Drasche akt, fehér mázas, apró kopásnyomokkal, lepattanással, jelzett, Terv: Donner Gertrúd m: 9 cm 2864162
11570
438
Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, jelzett, kis kopással 14 cm 2864164
11571
438
Kőbányai porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 12 cm 2866105
11572
438
2 db Gránit porcelán elefánt elefántborjúval, kézi festéssel, korának megfelelő állapotban, 13,5x15 cm 2862873
11573
438
Aquincum nyulas fiú. Kézzzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft