Porcelán Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2712113
11274
437
6500
Herendi porcelán bross és fülklipsz párban. Kézzel festett jelzett, hibátlan. 5 cm 2818595
11275
437
Herendi, nagy méretű tortatál, tulipán mintás, háncs nyomott, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, d: 32 cm 2655132
11276
437
Herendi virág, kézzel festett porcelán, jelzett, ragasztott, d: 11 cm 2794298
11277
437
Herendi kagyló formájú nagy méretű kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24x22 cm 2823841
11278
437
Régi Eozin mázas, Zsolnay tálka, kopott, sérült, ragasztott, jelzett, d: 13 cm 2795161
11279
437
Herendi virág mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopással. 1939-es jelzéssel. 23x20 cm 2816618
11280
437
24000
Herendi porcelán kézzel festett asztali lámpa. Új vezetékkel, búrával, réz talppal 36 cm 2695576
11281
437
170000
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
2753530
11283
437
Óherendi virágmintás váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm, hajszálrepedéssel. 2765824
11284
437
Herendi ETON mintás lapos tányér, 2 db, jelzett, kopott, mázrepedéssel, d: 25 cm 2852204
11285
437
Herendi gyümölcsmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm 2849777
11286
437
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft