Horthy Béla (1869-1943): Kézdi-Kovács László és Vajda Zsigmond karikaturisztikus portréi. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül, Kézdi-Kovács László autográf feliratával, mely szerint "Horthy Béla rajzai". 14,5x11 cm + 1935 Horthy Béla autográf levele Kézdi-Kovács Lászlóhoz, amelyben Fränkel József budapesti műkereskedésében rendezendő kiállítására invitálja. Két és fél kézzel írt oldal, Nemzeti Casino Bp. fejléces papíron, eredeti borítékkal.
Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalán 1990 előtti Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 26×35 cm.