Festmények és grafikák

Tételek száma: 523

Zala Tibor (1920-2004): Balatonakarattyai legenda, 1982. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. II/VII. számozással. 39x29 cm
10521.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült fa keretben, foltos papírral, 23×30 cm, keret: 40x49 cm
10522.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
Zeke József (?-): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 47x40 cm.
10524.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zoltai Attila (1967-): Hegedű sállal. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben. 60×40cm
10525.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Zorkóczy Gyula (1873-1932):Napfényes udvar. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27×36,5 cm
10526.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
9
Zsille Győző (1925-2003): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, 22,5x28,5 cm
10527.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
Irina Zvereva (?- ): Születés (Birth), 2000. Olaj, karton, jelzett a hátoldalon. Fa keretben, 25x20 cm
10528.

Irina Zvereva (?- ): Születés ("Birth"), 2000. Olaj, karton, jelzett a hátoldalon. Fa keretben, 25x20 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft