Horváth G. Andor (1876-1966): Borozgatók. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalán 1990 előtti Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 26×35 cm.