Festmények és grafikák

Tételek száma: 523

Vera Molnár (1924-): Megszakadt körök. Kompozíció. Ceruza-papír. Jelezve jobbra lent: VM 05-16. 49x39 cm. Üvegezett keretben. Egyedi grafika! A jövőre 100. születésnapját ünneplő francia-magyar Vera Molnár (Molnár Vera) a számítógépes művészet úttörőjeként, a kortárs képzőművészet egyik megújítójaként tartják számon, akit megérintett a geometrikus-absztrakt, de az op-art is. A 2019-2020 fordulóján, közvetlenül a covid járvány kitörése előtt rendezett nagyszabású, összegző kiállításán az életmű több szakaszából kerültek munkák bemutatásra a Kiscelli Múzeumban. Míg aukciókon legtöbbször sokszorosított grafikái, szitanyomatai fordulnak meg, ezúttal egy egyedi alkotás szerepel árverésünkön. Ritka lehetőség, gyűjtői darab! / pencil on paper, signed, framed
10000.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
1 117,65
Keserü Ilona (1933-): Hullámvonal. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben, 31x31 cm.
10001.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
918,92
1 000,00
Deim Pál (1932-2016): Fekete tükör. Akril, vásznazott lemez, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 20x15 cm. / acrylic, signed, framed
10002.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
10003.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
10004.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
10005.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Koppány Attila (1947-): Kazamata, 2022. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 50x50 cm.
10006.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
10007.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
10008.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Nagy Gábor György (1966-): Aktuális 1, 1990-91. Olaj, karton, farostra kasírozva, jelzett és datált a hátoldalán. Keretben. 60x80 cm
10009.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Nagy Gábor György (1966-): Aktuális 2, 1990-91. Olaj, karton, farostra kasírozva, jelzett és datált a hátoldalán. Keretben. 60x80 cm
10010.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Szikora Tamás (1943-2012): Doboz kulcslyukkal. Olaj, kollázs, applikáció, fa, jelzés nélkül. 24x42 cm
10011.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft