Festmények és grafikák

Tételek száma: 523

Abonyiné Serbán Lia (1927-): Patak kis átkelővel. Akril, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 36x50 cm
10024.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Abonyiné Serbán Lia (1927-): Ősz Il. Akril, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 18,5x14 cm
10025.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Abonyiné Serbán Lia (1927-): Viadukt. Akril, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett keretben. 30x21 cm
10026.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Beszélgetők, 1971. Golyóstoll, papír, jelezve balra fent, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 19x28 cm.
10027.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Apátfalvi Czene János (1904-1984): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 60×80 cm
10028.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Arató István (1922-2010): Behavazott kert. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10029.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
13
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Csónakosok (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 18x28 cm
10030.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10031.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10032.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ábrahám Rafael (1929-): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x22 cm.
10033.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10034.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10035.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft