Festmények és grafikák

Tételek száma: 523

Gyimesi Lajos (1919-1997): Csend (Vitorlás holdfényben). Olajtempera, farost, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33×26 cm
10169.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Győrfi András (1964-): Szürreális táj, 1992. Olaj, műanyag lemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×50 cm
10170.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
Hajtun Klára (1924-1997): Petőfi: Apostol II, 1975. Monotípia, papír, jelzett, paszpartuban, 29x20 cm
10171.

Hajtun Klára (1924-1997): Petőfi: "Apostol II", 1975. Monotípia, papír, jelzett, paszpartuban, 29x20 cm

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Halász Károly (1946-2016):. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 22x22 cm
10172.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 42x26 cm / Screenprint on paper, signed, artists proof..
10173.

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 42x26 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof..

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hommage á Matisse. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 29x22 cm / screenprint on paper, signed, artists proof
10174.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Haller Géza: Távoli vár. Olaj, rétegelt falemez. Dekoratív keretben. 27x38cm
10175.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Havasi Szilvia (1982-): Őszi erdő. Akril, farost, jelzett 30 x 40 cm
10176.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hámori Béla (1940-2004): Aranyló fa. Vegyes technika, vászon. Jelzett. 35x28 cm.
10177.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10178.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Hepp Edit (1947-): Jelenet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 14×20 cm
10179.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hermann Lipót (1884-1972): Akt, papír, ofszet, jelzett a nyomaton, 15×12 cm
10180.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft