Bakonyi Sándor (1892-1937) 1931. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete" 3db bronz díjérem (ebből 2db ezüstözött). Az egyik ezüstözött darab "Ludvig" gyártói jelzéssel, gravírozás nélkül, a másik 2db "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel és gravírozással (38mm) T:2 patina
Bánáti Schwerák József (1897-1951) 1941. "Soproni Torna Egyesület 75 éves jubileuma" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1-
Hungary 1941. "The 75th Anniversary of the Sopron Gymnastics Association" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: József Bánáti Schwerák (40mm) C:AU
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) / Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1915. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - alakult 1869 / Jéghoki mérkőzés díja" Fe díjérem (40mm) T:1- patina
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1933. "Magyar Korcsolyázó Szövetség - Alakult 1908" jelzetlen Ag emlékérem, "BERÁN N BPEST" és "BN" jelzésekkel, hátlapon "1908-1933" gravírozással (22,73g/40mm) T:1- kis ph.
Berán Nándor (1889-1965) 1941. "Olasz-magyar atlétikai viadal" bronz emlékérem a két ország zománcozott zászlajával, hátoldalán "Budapest 1941. VIII. 9-10." gravírozással és "Budapest, Döbrentei u. 2." gyártói jelzéssel, eredeti tokban, tok belsejében "Berán Nándor iparművész Budapest I. Döbrentei u. 2." bélyegzéssel (45mm) T:1,1-