Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (30mm) + ~1930. "Újpesti Torna Egyesület" bronz díjérem "Ludvig" gyártói jelzéssel (35mm) T:2 patina
Berán Lajos (1882-1943) 1939. "Ferencz Városi Torna Club" ezüstözött bronz díjérem koszorú keretben, modern mellszalagon (50x47mm) T:2 kopott ezüstözés, patina
Cserenyei Kaltenbach István (1903-1979) 1941. "Steding Emlékverseny - Budapest 1941. XI.23." egyoldalas fém emlékplakett eredeti díszdobozában (150mm) T:1- patina, a tok kissé viseltes
Damkó József, Exner Károly DN. Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége" kétoldalas bronz érem (45mm) + "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas bronz érem (30mm) T:2 patina, ph, karc
Edvi Illés György (1911-1991) 1942. "Budapest Postagalamb Sport Egyesület / Csapatverseny I. díj - Csurgó Delivid, Bánffyhunyad 1942" festett Al díjérem (55mm) T:2,2- kopott festés