Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 347
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2372650
32191
432
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943" Zn emlékérem (49mm) T:1- 2776543
32192
432
Numizmatika
Istók János (1873-1972) 1941. "Magyar Athletikai Szövetség Orsz. Egyesületi Bajnokságok Dr. Metzler Jenő Vándordíjért" Al díjplakett, mindkettő hátoldalán gravírozással és "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (34x71mm) T:2 2620365
32193
432
2200
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás 2785778
32194
432
Numizmatika
Kiczkó Zoltán (?-?) 1942. "1872-1942 / Kolozsvári Korcsolyázó Egylet" részben festett bronz emlékérem, peremén "Ludvig" gyártói jelzéssel (55mm) T:1- ph. 2785716
32195
432
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem (53mm) T:1 2781633
32196
432
Numizmatika
Konkoly Sugár József (1887-) ~1924. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" Zn díjérem, szignó nélkül (37mm) T:1- patina 2762947
32197
432
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- ph, kis patina 2779761
32198
432
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988" kétoldalas aranyozott fém díjérem füllel (42mm) T:1- 2763065
32199
432
Numizmatika
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalon gravírozva "Lesikló I. 1947" (50mm) T:1-,2 2781464
32200
432
Numizmatika
~1930. "Pénzintézeti Sport Egyletek Szövetsége 1912" egyoldalas öntött bronz plakett "Ludvig Ede" gyártói jelzéssel (75x49mm) + kétoldalas bronz díjérem (37mm) T:2 2763385
32201
432
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1928. "Hunyadi Mátyás M. Kir. Reáliskolai Nevelőintézet Kőszeg" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, "Athlétika héttusa II." gravírozással. Szign.: "Machovits W. 1928." (40mm) T:2 ph. 2763696
32202
432
Numizmatika
Maklári Mösler Endre (?-?) ~1930. "Lenti Béla Emlékverseny - MASZ Pestvidéki Kerülete" fém díjérem füllel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft