Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 347

1926. Budapesti Atlétikai Klub kétoldalas, ezüstözött bronz sportplakett Hakoah-BAK 1926.V.29. gravírozással, a Hakoah Wien és a Budapesti AK között megrendezett birkózóviadal alkalmából (40x60mm) T:2,2- patina, kopott ezüstözés
32239.

1926. "Budapesti Atlétikai Klub" kétoldalas, ezüstözött bronz sportplakett "Hakoah-BAK 1926.V.29." gravírozással, a Hakoah Wien és a Budapesti AK között megrendezett birkózóviadal alkalmából (40x60mm) T:2,2- patina, kopott ezüstözés

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1927. Budapesti Labdarúgók Alszövetsége kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán 1926-27. II. oszt. bajn. I. gravírozással. A Ferencvárosi Vasutas SK 1926-ban megnyerte a BLASZ Amatőr II. osztály Kárpáti-csoportját (ami a III. osztálynak számított), 4 pontot verve a 2. helyezett Kőbányai TC-re, így feljutott a másodosztálynak számító BLASZ Amatőr I. osztályba, ahol kilenc szezont töltött. (40mm) T:1-,2 patina
32240.

1927. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "1926-27. II. oszt. bajn. I." gravírozással. A Ferencvárosi Vasutas SK 1926-ban megnyerte a BLASZ Amatőr II. osztály Kárpáti-csoportját (ami a III. osztálynak számított), 4 pontot verve a 2. helyezett Kőbányai TC-re, így feljutott a másodosztálynak számító BLASZ Amatőr I. osztályba, ahol kilenc szezont töltött. (40mm) T:1-,2 patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1928. kétoldalas, ezüstözött bronz labdarúgó érem, hátoldalán FTC 1928. VI. 10. 2:1 gravírozással. A BLASZ Amatőr I. osztály Springer csoportjának utolsó fordulójában a Ferencvárosi Vasutas a Fradi amatőrcsapata ellen 2-1-es győzelmet aratott, ezzel elütötte riválisát az ezüstéremtől. Az FVSK a 4., a Fradi amatőrcsapata a 3. helyen zárta a bajnokságot (36mm) T:2 patina
32241.

1928. kétoldalas, ezüstözött bronz labdarúgó érem, hátoldalán "FTC 1928. VI. 10. 2:1" gravírozással. A BLASZ Amatőr I. osztály Springer csoportjának utolsó fordulójában a Ferencvárosi Vasutas a Fradi amatőrcsapata ellen 2-1-es győzelmet aratott, ezzel elütötte riválisát az ezüstéremtől. Az FVSK a 4., a Fradi amatőrcsapata a 3. helyen zárta a bajnokságot (36mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1928. Békéssy Béla Emlék Verseny - V. díj kétoldalas bronz díjplakett (38x59mm) T:1-
32242.

1928. "Békéssy Béla Emlék Verseny - V. díj" kétoldalas bronz díjplakett (38x59mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
32243.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
~1920-1930. DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja kétoldalas Br díjérem (30mm) T:1- kis patina
32244.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
32245.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
~1920. Versenybíró zománcozott bronz gomblyukjelvény, sérült tűvel T:2
32246.

~1920. "Versenybíró" zománcozott bronz gomblyukjelvény, sérült tűvel T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
~1920. M. Kir. Bpesti Kat. Körlet Parság sportverseny érme - Alapíttatott: 1920. - Körletparnok: Dáni Béla altbngy. - Körlet vk.főnök: Rzehák J. vkt. ezrds. - Sportosztályvezető: Wróblevszky E. vkt. őrngy. jelzetlen Ag díjérem füllel (16,91g/38x24mm) T:2 patina
32247.

~1920. "M. Kir. Bpesti Kat. Körlet Parság sportverseny érme - Alapíttatott: 1920. - Körletparnok: Dáni Béla altbngy. - Körlet vk.főnök: Rzehák J. vkt. ezrds. - Sportosztályvezető: Wróblevszky E. vkt. őrngy." jelzetlen Ag díjérem füllel (16,91g/38x24mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
~1920-1960. Úszó díjérmek (5xklf) közte Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. A Magyar Úszószövetség Bajnoki Érme egyoldalas aranyozott Zn díjérem, (50mm) 1943. Magyar Úszó Egyesület / 50 év a sport szolgálatában nyolcszögletű Zn emlékérem (30mm) T:1- - 2- patina
32248.

~1920-1960. Úszó díjérmek (5xklf) közte Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "A Magyar Úszószövetség Bajnoki Érme" egyoldalas aranyozott Zn díjérem, (50mm) 1943. "Magyar Úszó Egyesület / 50 év a sport szolgálatában" nyolcszögletű Zn emlékérem (30mm) T:1- - 2- patina

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
~1920. Magyar Kerékpáros Szövetség 1894 kétoldalas bronz díjérem mellszalagon (37mm) T:1-,2
32249.

~1920. "Magyar Kerékpáros Szövetség 1894" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon (37mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1920. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége bronz díjplakett (74x48mm) T:1-,2
32250.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft