Porcelán Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2709202
11273
428
Hollóházi Szolnok város címerével díszített kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm 2736392
11274
428
Hollóházi levél formájú tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm 2738887
11275
428
Hollóházi "art deco" kakas figura (terv: Török János). Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, m: 14,5 cm 2738390
11276
428
2 db Hollóházi porcelán fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 26 cm 2738376
11277
428
Hollóházi porcelán bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, 4,5x8cm 2599436
11278
428
Hollóházi porcelán korsó, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2741822
11279
428
Hollóházi térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 31 cm 2742667
11280
428
Drasche kakas és tyúk, fehér mázas porcelán, tervező: Markup Béla, 1940 körül. Oldalán Markup B. jelzéssel, egy kisebb részen (a kakas fején) mázjavítással. Ritka darab! 20x10x18 cm 2742657
11281
428
Drasche porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2742546
11282
428
Drasche porcelán bonbonier. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 11x9x7 cm 2582090
11283
428
Drasche, kézzel festett festett porcelán bonbonnier, kopott, jelzett, d: 11cm 2745067
11284
428
7500
Balatonföred tehén formájú tejkiöntő, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, h: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft