Porcelán Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2705136
11225
428
Herendi porcelán harkály figura, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyommal, m: 4,5 cm 2705158
11226
428
Herendi II. o. csipkebogyómintás tálka, kopott, virágokon csorbák d: 15 cm 2705156
11227
428
Herendi II. o. virágmintás tálka, kopott, 21,5x17 cm 2691144
11228
428
Herendi Porcelángyár litofán emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm. / hold to light 2700336
11229
428
Herendi cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d:8 cm 2743151
11230
428
2200
Herendi virágmintás kagylós tálka, jelzett, kopott, d: 11 cm 2743133
11231
428
Herendi purpur Fleur de Indes (india kosaras) mintás körmös váza, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 7,5 cm 2740808
11232
428
Herendi rózsamintás tejkiöntő, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopásokkal, kis mázrepedéssel, m: 4,5 cm 2743544
11233
428
3db Herendi tétel, tojás, tálka, fonott tálka, vegyes minták, kopásokkal, jelzett, vegyes méretben. 2742918
11234
428
Herendi lila virág mintás lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, néhány karccal d: 25 cm 2736389
11235
428
Zsolnay eozin mázas merító lány, névjegytartó. Jelzett, hibátlan d: 16 cm 2738879
11236
428
Nádor Judit Zsolnay madaras tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft