Porcelán Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2736388
11249
428
Zsolnay eozin mázas nyuszi figura. Jelzett, RAGASZTOTT FÜL, m: 6 cm 2599431
11250
428
5500
Zsolnay fehér mázas porcelán libás lány, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2700341
11251
428
3400
Zsolnay retro porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 14 cm 2700318
11252
428
3 db Zsolnay kulacs magyaros mintákkal. Kézzel festett, jelzett, 12-7,5 cm 2700326
11253
428
Zsolnay porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, kopott. d: 8 cm 2740814
11254
428
Zsolnay búzavirűg mintás, kis kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 5,5 cm. 2741827
11255
428
Zsolnay nyuszika. Kézzel festett, jelzett, gyári mázhibás. 9 cm 2741818
11256
428
Zsolnay búgócsigás lány. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 14 cm 2741819
11257
428
Zsolnay rőzsehordó. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 15 cm 2741821
11258
428
Zsolnay furulyázó juhász. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 27 cm 2742914
11259
428
Zsolnay eozin mázas szüreti pohár. Jelzett, lepattanással a száján. 16 cm 2718799
11260
428
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft