Porcelán Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2742994
11381
428
Antik fajansz dísztál. Ámor és Psyché. Kézzel festett, kopott. Jelzés nélkül. 31 cm 2691318
11382
428
4 db, antik francia/belga fajansz tanyer c. 1750-1800 körül, jelzés nélkül, koruknak megfelelő állapotban, kopásokkal, mázlepattanásokkal. d: 21 cm 2691329
11383
428
Sitsendorf nagy méretű porcelán figura, birka nyíró, , Németország 1900 körül, hibátlan, jelzett, m: 25 cm 2690574
11384
428
4800
Német Wallendorf fiú nyuszikkal, kézzel festett porcelán, jelzett, apróbb mázhibákkal, m: 15 cm 2691301
11385
428
Julen Rörstand Sweden 1980. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2691298
11386
428
Julen Rörstand Sweden 1979. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2691296
11387
428
Julen Rörstand Sweden 1978. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2691295
11388
428
Julen Rörstand Sweden 1974. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2634358
11389
428
Hollóházi porcelán bonbonier, Jurcsák László által tervezett mintával. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft