Porcelán Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2738356
11357
428
Purdy's bögre, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2738354
11358
428
Német kínáló, porcelán, jelzett, hibátlan, d: 19 cm 2738096
11359
428
4200
Szecessziós porcelán teás készlet. Két személyes, hiányos + sótartó. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopással. 2599445
11360
428
Glenfiddich Pure Malt Scotch Whiskey kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 14 cm 2599442
11361
428
3800
Porcelán kávés kiöntő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2637096
11362
428
Elsőáldozó reggeliző csésze, matricás porcelán, jelzett, Bavaria, hibátlan, 19x8,5cm 2667473
11363
428
Haas & Czjzek áttört tányér, máz alatti kobaltkék virágmintával. Jelzett, kopott. 20,5cm 2580784
11364
428
Dr. Makle Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán dísztányér. Kézzel festett, jelzett, eredeti dobozában d: 25 cm 2580354
11365
428
Porcelán korsó, ón fedéllel. tűzoltó jelenettel. Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm 2580700
11366
428
Bareuther porcelán tál. Matricás, jelzett, apró karcokkal. 30 cm 2700319
11367
428
Cseh Alt Wien ékszeres dobozka historizáló jelenettel. Matricás, jelzett, kopott. 13 cm 2700322
11368
428
Jelzés nélkül: virágos kenőcsös tégely. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. d: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft