Porcelán Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2714408
11297
428
15000
Bavaria süteményes készlet, 12 személyes, kopott, jelzett. 2719974
11298
428
DBL Boci formájú tejkiöntő, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, sz: 20 cm 2619885
11299
428
Elisabethan Staffordshire angol dísztányér, matricás porcelán, falra nem akasztható, kopott, jelzett, d: 27cm 2701381
11300
428
KPM jelzett só és bors tartó, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, h: 13,5 cm 2701384
11301
428
KPM jelzett leveses tányér, 3 db , kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, lepattanással d: 24,5 cm 2701504
11302
428
KPM jelzett porcelán étkészlet, hiányos, kopott, néhányon lepattanás. 2701386
11303
428
KPM jelzett süteményes tányér, 6db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, d: 19,5 cm 2701390
11304
428
4 személyes angol fajansz süteményes készlet, mázrepedésekkel, jelzett, d: 19,5-31,5 cm 2701510
11305
428
Kínai mokkás készlet, hiányokkal, kopott. 2421308
11306
428
Antik porcelán hat személyes süteményes készlet. Áttört, kézzel festett, jelzés nélkül. Egy tányér ragasztott. d: 18 cm, d. 26 cm 2736710
11307
428
Haas & Czjzek 6 személyes mokkás készlet, jelzett, hibátlan. 2738092
11308
428
Gyógyszerész Capodimonte? porcelán szobra fa talapzaton. Biszkvit porcelán, festett. Hibátlan. 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft