1892 Magyar Szalon. XVI. köt. Szerk.: Fekete József. Kiadja gróf Keglevich István. Bp., 1892., "Magyar Szalon." Kiadói aranyozott, festett, kék egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, kijáró lapokkal, rossz állapotban.
cca 1895-1910 Dekorative Vorbilder, össz. 25 db szecessziós (részben japonizáló), historizáló és egyéb ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Több Georg Sturm (1855-1923) műve, egy másikon Hugo Steiner-Prag (1880-1945) szecessziós reklám tábla terveivel. Helyenként lap széle kissé sérült. Lapméret: 36x25 cm (egy db 32,5x25 cm).
1896-1902 Kovácsoltvas kerítések, korlátok. 5 db nagy méretű mintalap historizáló ornamentikákkal, díszítésekkel, fa-, fém- és vasipar. vászonra kasírozva. 93x61 cm
1897 Műsor a Hajduböszörményben (A Megyeház Nagytermében) 1897-ik év Márczius-Április havában tartandó magyar zenetörténeti népszerű zenés-felolvasások estéhez. Rendezi: Beke Antal. Hajduböszörmény, 1897., Szabó F. -ny., 4 sztl. lev.
cca 1898 Istenben boldogult Erzsébet királynénk kegyeletes emlékére (1837-1898) emléklap 14x8 cm Kissé megviselt / Queen Elisabeth memorial card 14x8 cm
1899-1911 3 db Kincses Kalendárium: 1899, 1900, 1911. Bp., Rákos Jenő Budapesti Hirlap Ujságvállalata. Számos korabeli hirdetéssel, fekete-fehér illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben.