cca 1895-1910 Dekorative Vorbilder, össz. 25 db szecessziós (részben japonizáló), historizáló és egyéb ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Több Georg Sturm (1855-1923) műve, egy másikon Hugo Steiner-Prag (1880-1945) szecessziós reklám tábla terveivel. Helyenként lap széle kissé sérült. Lapméret: 36x25 cm (egy db 32,5x25 cm).