Nyomtatványok Tételek száma: 299
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2717622
14703
426
Printed Materials
Optika történeti gyűjtemény: 2 db német nyelvű múzeumi ismertető füzet + 10 db feliratozott fekete-fehér fotó + 5 db fénymásolat 2696862
14704
426
Printed Materials
2 db arab nyelvű Nemzetőr folyóirat 2722171
14705
426
Printed Materials
3 db modern szállodai-éttermi menükártya (Hilton Budapest, stb.) 2716997
14706
426
Printed Materials
János Pince söröző étel és itallapja, kissé foltos, 29,5x20,5 cm 2660406
14707
426
Printed Materials
Gésa I. Színes nyomat, papír. Modern üvegezett keretben, 28x19,5 cm 2660411
14708
426
Printed Materials
Gésa II. Színes nyomat, papír. Modern üvegezett keretben, 28x21,5 cm 2681349
14709
426
Printed Materials
Miss August, retro Playboy pin-up kép kartonon, kisebb kopásnyomokkal, 49x27 cm 2714687
14710
426
Printed Materials
Tutti Frutti Party erotikus magazin 4 db száma 2714698
14711
426
Printed Materials
ÖKM erotikus magazin 4 db száma 2714700
14712
426
Printed Materials
6 db vegyes erotikus magazin 2719583
14713
426
Printed Materials
Vegyes papírrégiség tétel, 8 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft