cca 1900-1935 Kis papírrégiség tétel: esküvői meghívó, jelzett grafika, Újpesti Nyári Színház röplap, 3 db szecessziós ornamentika / számolócédula. Vegyes állapotban.
1907-1929 3 db zsebnaptár: Vidéki pénzintézeti tisztviselők zsebnaptára az 1907-ik évre; Tőzsde-naptár az 1928. szökőévre; MOKTÁR (Magyar Országos Központi Takarékpénztár) 1929. zsebnaptár. Korabeli hirdetésekkel, tudnivalókkal, illusztrációkkal.
1908 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap, szerk. Herczeg Ferenc, I. kötete (1906. január 1. és június 24. között), benne: Herczeg Ferenc Férfihűség, Legioner Gyenge emberek, Orczy Emma Megfizetek című írásai, Kőrösfői Kriesch Aladár freskói, Garay Ákos grafikái, Vaszary, Zádor és mások képei, szecessziós reklámok, festett, sérült egészvászon kötésben, 1 lap kijár, néhány lap foltos