Nyomtatványok Tételek száma: 299
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2718715
14475
426
Printed Materials
cca 1910 Ludwig Rosenthal antikvárius Magyarországgal és környező országokkal kapcsolatos árjegyzéke 167p. Kissé sérült papírkötésben 2722049
14476
426
Printed Materials
1911 Nagyvárad, a Jogakadémia meghívója jogász bálra, hajtott, szakadással 2574640
14477
426
Printed Materials
cca 1911 Engelberg, képes album 16 db fekete-fehér fotóval, kissé sérült, kopott papírkötésben 2723820
14478
426
Printed Materials
1911 Dr. Hauser Mór, Baja város első polgármesterének (1874-1882) és nejének halálozási értesítője, utóbbi lapszéli szakadásokkal 2720328
14479
426
Printed Materials
1911 Aurora, irodalmi, művészeti, színházi és zenei havi folyóirat I. évfolyam két száma, ázásfoltokkal, borító levált 2696012
14480
426
Printed Materials
1912 Színházi Ujság II. évf. 1. sz., 1912. máj. 1-11. Kiadja és szerk.: Irlanda Dezső. Makó, Gaál László-ny., 16 p. Kissé sérült, foltos borítóval. 2723327
14481
426
Printed Materials
1913 Velenczei Budapest, fürdőköpeny-katalógus az 1913. évre, 39p 2519829
14482
426
Printed Materials
Pesti Hírlap naptára 1913. Kissé megviselt, előzéklap nélkül. Vászon kötésben. 2717595
14483
426
Printed Materials
1913-1916 Almafajták (jonatán, sárga belle fleure, lángos bíbornok), 3 db színes litográfia, a "Kertészet" c. folyóirat mellékletei, Bp., Schmidl Sándor kő- és könyvnyomdája, két lap kissé koszos, 26x18 cm körüli méretben 2630326
14484
426
Printed Materials
cca 1914 Bőrdísz tarsolyhoz, cigarettadoboz tetejére vagy írómappához, terv.: Nagy Sándor, színes reprodukció, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, apró sarokhiánnyal, 25,5x20,5 cm 2630277
14485
426
Printed Materials
cca 1914 Béléspapír, terv.: Szekeres Béla, papírlapra applikálva, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, a lap széle kissé sérült, 18x15 cm 2723808
14486
426
Printed Materials
1914 Fényképes díszvacsora menükártya Reiser Erzsike és Kissármási Dr. Mály János egybekelése alkalmából Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft