5 000 Ft
1892 Magyar Szalon. XVI. köt. Szerk.: Fekete József. Kiadja gróf Keglevich István. Bp., 1892., "Magyar Szalon." Kiadói aranyozott, festett, kék egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, kijáró lapokkal, rossz állapotban.