Révai Nagy Lexikona I-XXI. köt. Bp.,1911-1935., Révai. Eredeti, nem reprint kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, néhány borítón kopásnyommal, de alapvetően jó állapotban.
Sebők József - Moth Endre: A' mívelt-érzékeny társalkodás tisztelkedés üdvözlések a' magasabb csínosságú Társaságba feljelenő Ifjúság' számára.
Kiadták ~ ~ ügyvéd, Gróf Forgách Úrfiak' és ~ ~ hites jegyző, Báró Forray Úrfi'-Nevelői. a' magasabb csínosságú Társaságba feljelenő Ifjúság' számára. Pesten, 1832. Fűskúti Landerer. 140 p. Kiadói, sérült papírkötésben
Nemzeti almanach. 1842. Második év. Bp., 1842. (Magyar Királyi Egyetem betűivel.) 1 t. (címkép, Barabás Miklós rajza, Carl Mahlknecht metszete), (2)+316+(4)p.+8t. (acélmetszetek). Korabeli, hiányzó gerincű, szétesett fűzésű vászonkötésben
Aszalay József: Szellemi röppentyűk, történelmi s humoristikai szinezettel. Pest, 1859, Herz János, (4)+419+1 p. Korabeli, kissé viseltes, javított félvászon-kötésben, foltos, helyenként kissé sérült lapokkal.
1919-1920 Kolligátum, benne a Legjobb könyvek számai (51., 55., 56., 48., 47. számai.), valamint a Heti Ujság I. évf. 4-5. sz., valamint a Pesti Tükör XII. évf. 7. sz., valamint a Pesti Futár XII. évf. 584, 586, 591, 597,598,606, 609. számai. Egybekötve. Átkötött félvászon-kötés, bekötött borítókkal, köztük számops grafikus borítóval is, egy-két kijáró lappal, kopott borítókkal. Nagyrészt 1919-es számok, de közte 1 db 1920-as is.