Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 393

Schachtzabel, E[mil]: Illustriertes Prachtwerk sämtlicher Tauben-rassen. Würzburg, [1925], Universitätsdruckerei H. Stürtz A.G., 8 sztl. lev. + 100 t. (színes chromolitográfiák). Díszgalamb-katalógus, rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, sérült papírborítóban, széteső, szétvált fűzéssel.
17397.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Révai Nagy Lexikona I-XXI. köt. Bp.,1911-1935., Révai. Eredeti, nem reprint kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, néhány borítón kopásnyommal, de alapvetően jó állapotban.
17398.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11
Sebők József - Moth Endre: A mívelt-érzékeny társalkodás tisztelkedés üdvözlések a magasabb csínosságú Társaságba feljelenő Ifjúság számára.  Kiadták ~ ~ ügyvéd, Gróf Forgách Úrfiak és ~ ~ hites jegyző, Báró Forray Úrfi-Nevelői. a magasabb csínosságú Társaságba feljelenő Ifjúság számára. Pesten, 1832. Fűskúti Landerer. 140 p. Kiadói, sérült papírkötésben
17399.

Sebők József - Moth Endre: A' mívelt-érzékeny társalkodás tisztelkedés üdvözlések a' magasabb csínosságú Társaságba feljelenő Ifjúság' számára. Kiadták ~ ~ ügyvéd, Gróf Forgách Úrfiak' és ~ ~ hites jegyző, Báró Forray Úrfi'-Nevelői. a' magasabb csínosságú Társaságba feljelenő Ifjúság' számára. Pesten, 1832. Fűskúti Landerer. 140 p. Kiadói, sérült papírkötésben

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11
Czakó Elemér (szerk.): A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda története 1577-1927. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17400.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
17401.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Catherine Jones: Audrey Hepburn a stílusikon. Bontatlan képeskönyv
17402.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Marquis de Sade (De Sade márki): Illusztrációk és gondolatok a Nouvelle Justine-hez. Bp., 2000, Betűvarázs. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17403.

Marquis de Sade (De Sade márki): Illusztrációk és gondolatok a "Nouvelle Justine"-hez. Bp., 2000, Betűvarázs. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Ziegler Nándor: A vásárcsarnok intézmény ismertetése. Bp., 1899, Székesfővárosi Házinyomda, 55 p. Kiadói tűzött papírkötés, néhány kis szakadással.
17404.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nemzeti almanach. 1842. Második év. Bp., 1842. (Magyar Királyi Egyetem betűivel.) 1 t. (címkép, Barabás Miklós rajza, Carl Mahlknecht metszete), (2)+316+(4)p.+8t. (acélmetszetek). Korabeli, hiányzó gerincű, szétesett fűzésű vászonkötésben
17405.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Aszalay József: Szellemi röppentyűk, történelmi s humoristikai szinezettel. Pest, 1859, Herz János, (4)+419+1 p. Korabeli, kissé viseltes, javított félvászon-kötésben, foltos, helyenként kissé sérült lapokkal.
17406.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1919-1920 Kolligátum, benne a Legjobb könyvek számai (51., 55., 56., 48., 47. számai.), valamint a Heti Ujság I. évf. 4-5. sz., valamint a Pesti Tükör XII. évf. 7. sz., valamint a Pesti Futár XII. évf. 584, 586, 591, 597,598,606, 609. számai. Egybekötve. Átkötött félvászon-kötés, bekötött borítókkal, köztük számops grafikus borítóval is, egy-két kijáró lappal, kopott borítókkal. Nagyrészt 1919-es számok, de közte 1 db 1920-as is.
17407.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Hajós József: Köteles Sámuel. Bukarest, 1969, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17408.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft