Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Graz főtere. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 10x15 cm
William Kidd (1796-1863) után, Westley metszése:
Orvvadász (The poacher detected), XIX. sz. eleje-közepe. Színezett rézmetszet, papír. Kisebb felületi sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 13x10,5 cm
Frederick (Fred) Vezin (1859-1933) festménye után: Regatta a Temze folyón (Regatta auf der Themse), 1910 körül. Rotációs fametszett, papír, Heuer & Kirmse metszése, jelzett a metszeten. Apró foltokkal, Üvegezett fa keretben, 16x30 cm
Robert Assmus (1837 - 1904) rajza után: A müncheni Fraunekirche,1880-1900 körül. Rotációs fametszett, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben, 34x26 cm
Andreas Geiger (1765-1856) metszése, Johann Christian Schoeller (1782-1851) után: Scholz úr és Nestroi úr (Csotume-Bild zur Theaterzeitung No. 60. Biedermeier humoros kép). Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, fém veretes üvegezett fakeretben. 22,5x16,5 cm
Félix Cottrau (1799-1852) után, Albert Henry Payne (1812-1902) metszése: Korcsolyázók (Dutch skaters). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Szecessziós ornamentikával díszített, üvegezett fakeretben. 15x11,5 cm
H Lauterbach után, William French (1815-1898) metszése: Villach, Ausztria, 1850-60 körül. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 14x21,5 cm
Antoinette Asselineau (1811-1889), Thomas Heawood (1810-1870): Boulogne, 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, sérült régi üvegezett fakeretben. 13,5x19,5 cm
cca 1870-1880 Elischer Lajos (1842-1892) után, Pollák Zsigmond (1837-1912) metszése: József nádor emlékszobra Budapesten (V., József nádor tér). Rotációs fametszet, papír. Üvegezett fa keretben, 29x20 cm