Bocskay István szabadságharcza 1606-ban. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. 1910 körül. Bilkei Dezső és Radovánovics János, Debrecen, kiadása. Globus Műintézet, Bp. Foltos. Üvegezett fakeretben, 45×61,5 cm
A magyar disznópásztor. Színes litográfia, papír, jelzés nélkül. Adolph Wolf, Drezda kiadása, 1880-1900 körül. Üvegezett, ovális fakeretben. 20,5×14,5 cm
William French (1815-1898) metszése, A. Carse festménye után: Piazza grande, Perugia, 1850 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, sérült üvegezett fakeretben. 13,5x19,5 cm