Weinmann, Márk (Weinmann, Markus) (1740 k.-1810 k., pozsonyi rézmetsző): Hervey Jakab (Jamews Hervey, (1713-1758) portréja. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Lap alján apró szakadással. 12x7 cm
15 db reneszánsz és barokk, főként itáliai művészek (Michelangelo, Palma Vecchio, Andrea del Sarto, Giorgione, Tiepolo, Ribera) alkotásai után készült rézkarc, papír, 1900 körül. Néhányon lapszéli szakadásokkal. Lapméret: 38x27 cm.
Friedrich Stahl (1863-1940) után: A versenynél (Beim Rennen), 1900-1910 körül. Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Richard Bong kiadása Dekoratív, üvegezett fa képkeretben. 33x24 cm
Pollák Zsigmond (1837-1912). Kossuth Lajos és anyja. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Megjelent: Magyarország és a Nagyvilág, 1879. Dekoratív, üvegezett fa képkeretben. 19x27,5 cm
William French (1815-1898) metszése, Franz Pitner (1826-1892) után: Wein, Weib und Gesang, 1860 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív üvegezett fakeretben. 19x15 cm
William French (1815-1898) metszése, Carl Ferdinand Sohn (1808-1867) után: The Two Leonoras, 1850 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív fakeretben. 18,5x13 cm