Félix Cottrau (1799-1852) után, Albert Henry Payne (1812-1902) metszése: Korcsolyázók (Dutch skaters). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Szecessziós ornamentikával díszített, üvegezett fakeretben. 15x11,5 cm