2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Antoinette Asselineau (1811-1889), Thomas Heawood (1810-1870): Boulogne, 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, sérült régi üvegezett fakeretben. 13,5x19,5 cm