Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 347

Pigler Andor: A régi képtár katalógusa. Szövegrész. és Képtár egybe kötve Budapest, 1937, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 321 p. + 250p. Korabeli egészvászon kötésben + dr Térey Gábor: A Szépművészeti Múzeum régi képtárának leíró lajstroma. Bp., 1906. Hornyánszky. 431p. + képtáblák. Korabeli egészvászon kötésben
16619.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Genesis. A graphic interpretation by Lajos Szalay. New York,1966,Madison Avenue Church Press. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16620.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lyka Károly: Képek, szobrok. 30 képpel illusztrált. Lyka Károly (1869-1965) művészettörténész által aláírt példány (az egyik ex libris-szen.) Bp., 1935, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szekkel.
16621.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csáji Attila: Ifjú szívekben élek: 23 rajz Ady Endre verseihez. Bp., 1977, Magvető. Kiadói sérült karton mappában, komplett
16622.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16623.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16624.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16625.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16626.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16627.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16628.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Rákóczy Ferencnek szóló személyes dedikációval Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezete, 25+3 p.+32 t. Mata János fametszeteivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16629.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A magyar rajz fiatal mesterei. Szalay Lajos és nemzedéktársai. 1932-1949. A Magyar Nemzeti Galéria és a Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum közös kiállítása. Miskolc, 2009., Miskolci Galéria. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Miskolci Galéria gépelt, fejléces levelével, rajta Bán András (1951-) igazgató, kritikus autográf aláírásával.
16630.

"A magyar rajz fiatal mesterei." Szalay Lajos és nemzedéktársai. 1932-1949. A Magyar Nemzeti Galéria és a Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum közös kiállítása. Miskolc, 2009., Miskolci Galéria. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Miskolci Galéria gépelt, fejléces levelével, rajta Bán András (1951-) igazgató, kritikus autográf aláírásával.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft