Pigler Andor: A régi képtár katalógusa. Szövegrész. és Képtár egybe kötve Budapest, 1937, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 321 p. + 250p. Korabeli egészvászon kötésben + dr Térey Gábor: A Szépművészeti Múzeum régi képtárának leíró lajstroma. Bp., 1906. Hornyánszky. 431p. + képtáblák. Korabeli egészvászon kötésben