Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 347

Véső Ágoston: A Nagybánya tájképfestő telep 20 éve. Nagybánya, 2016., Eurotip. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16607.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ébli Gábor: Magyar műgyűjtemények. 1945-2005. Bp.,2006., Enciklopédia. Kiadói kartonált papírkötés.
16608.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
Kandinsky. Lexpostition. The Exhibiton. Paris, 2009., Centre Pompidou. Francia és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben,
16609.

Kandinsky. L'expostition. The Exhibiton. Paris, 2009., Centre Pompidou. Francia és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben,

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Királylányok messzi földről. Magyarország és Katalónia a középkorban. Kiállítási katalógus. Bp.,2009, Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16610.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Jávor Anna: Johann Lucas Kracker. Egy késő barokk festő Közép-Európában. Bp., 2004., Enciklopédia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16611.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. [Két kötetben.] Bp., 1898, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 8+235+1+8 p.+24 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, fém plakettel, Gottermayer-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, pár lapon szakadással, a lapok a 16. és 25. oldalak között kijárnak, a rézkarc hiányzik.
16612.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Francoise Gilot - Rozsa Endre. Kiállítási katalógus. Cserba Júlia előszavával. Pasuth Krisztina, Francoise Gilot, Készmann József írásaival. Bp., 2000., Várfok Galéria - XO Galéria. A művészek munkáinak reprodukcióval illusztrált. Magyar, angol és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
16613.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Balla Demeter: Az öreg. The old one. A művész, Balla Demeter (1931-2017) fotográfus által DEDIKÁLT példány. Bp., 2001., Budapest Galéria. A művész fotóival illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16614.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16615.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Salamon Nándor: Kisalföldi művészek lexikona. Győr, 1998., Kisalföld Művészetéért Alapítvány. Kiadói papírkötésben, bejelölésekkel, bejegyzésekkel.
16616.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Ernyey, Gyula: Made in Hungary. The best of 150 industrial design. Bp., 1993., Rubik Innovation Foundation. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16617.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Somhegyi Zoltán: Magyar Ádám. Mai Magyar Fotóművészet 8. Bp., én., Faur Zsófi Galéria. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben,
16618.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft