Történeti festő a XX. században: András Tibor. Sümegi György elemző tanulmányával. Bp., 2017, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
Farkas István (1887-1944) emlékkiállítása. Exposition commémorative de István Farkas (1887-1944.) Szerk.: Fitz Jenő. Székesfehérvár, 1969., István Király Múzeum. Fekete-fehér fotókkal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos.
Farkas István (1887-1944) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
Farkas István (1887-1944). Szerk.: Beke László. Bp.-Kecskemét, Magyar Nemzeti Galéria-Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Kecskeméti Képtára és Tóth Menyhért Emlékmúzeuma. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Farkas István (1887-1944.) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
Zádor Anna: A magyar reformkor művészete.
A szerző, Zádor Anna (1904-1995) Kossuth-díjas művészettörténész által Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító. Bp., 1961., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott papírkötés, a gerincen kis szakadással.
A hetvenes években fotókat csináltunk. Koncz András kiállítása. Bp., 2002., Ernst Múzeum. Gazdag fotóanyaggal illusztrált, rajta Hajas Tibor (1946-1980), Bódy Gábor (1946-1985) és mások. Kiadói papírkötésben
Várfok Galéria. Jubileumi Esztendő. Kortárs Képzőművészet. Bp.,[2001.], Várfok Galéria. Benne Bodóczky István, Böröcz András, Bukta Imre, El Kazovszkij, Fehér László, feLugossy László, Nádler István, Rozsda Endre, Szirtes János, Szotyory László, Ujházi Péter. Benne 12 db egyedi alkalmi műanyagkártyával, rajtuk a művészek neveivel, valamint 1-1 munkájával díszítve. Színes képekkel, a művészek munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Judit Reigl: Drape/Decoding. Drap/décodage. Lepel/Kódfejtés. Eger, 2015., Kepes Intézet. Angol, francia és magyar nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Brian Wildsmith - Charles Keeping - Quentin Blake - Victor Ambrus - Michael Foreman - Raymond Briggs - Anthony Browne: The World of English picture books. Edited by Ikuko Motoki, Sawa Matsuzaki. hn, 1998, Korinsha Press & C. Angol és japán nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Sümegyi György: A velencei magyar pavilon. Csete György: Navigare necesse est... Gazdag képanyaggal illusztrált. hn., én., nyn., magyar és angol nyelven, 41-77 p.
Susan Sontag. A fényképezésről. Tanulmány. Ford.: Nemes Anna. Beke László utószavával. Modern Könyvtár 437. Bp., 1981., Európa. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, az elülső borítón gyűrődésnyommal.
Az 1956-os forradalomra emlékezünk. Magyar Festők Társasága. I. Szekszárdi Festészeti Triennálé. Áramlatok. Szekszárd, 1996, Magyar Festők Társasága. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés