[Szilágyi Szabolcs 'SI-LA-GI' (1949-)] SI-LA-GI. Mirrors of the void. "Time-making." Bencsík Barnabás, Hudra Klára, Nádas Péter, Hosszu Lajos írásaival. Lugosi Lugo László fotóival. A művész, Szilágyi Szabolcs "SI-LA-GI" által DEDIKÁLT példány. Luxembourg,1993, Galerie de Luxembourg. Francia, német, angol és magyar nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
Robert Marcel. Szerk.: Makláry Kálmán. Bp., 2007., Erdész&Makláry Fine Arts Gallery. Robert Marcell fotóművész kiállítási katalógusa, a művész fekete-fehér fotóival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Patrick Elliott: Picasso on paper. Edinburgh, 2007., National Galleries of Scotland. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Fiona Tan: Disorient. Dutch Pavilion la Biennale di Venezia. Amsterdam, 2009., Mondiraan Foundation. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben. Megjelent 3000 példányban.
Székely György: Peer Gynt a színpadon. Mutatvány a Nemzeti Színház 1941. évkönyvéből. A szerző, Székely György (1918-2012) színháztörténész, dramaturg, színházrendező,a Nemzeti Színház lektor-dramaturgja(1941-1943) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1942., Pesti Lloyd Nyomda, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
Építés- és közlekedéstudományi közlemények. Főszerk.: Dr. Major Máté. XI. köt. 3-4. sz. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó, 395-643 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval, néhány lapon kissé sérült lapszélekkel. Megjelent 550 példányban.
Dr. Julius Kurth: Suzuki Harunobu. München-Leipzig, 1910, R. Piper & Co. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel és egy színes képtáblával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, néhány lapon kisebb szakadással.
Szücs György, Krivátsy-Szűts Péter: Krivátsy-Szűts György és a Műbarát. Konok Tamás előszavával. Békéscsaba, 1999, Typografika Kft. Kiadói papírkötés. A könyv egyik szerzője, Szücs György által DEDIKÁLT példány.
Gábor Marianne kiállítása. Exposition de Marianne Gábor. A művész, Gábor Marianne (1917-2014) festőművész, grafikus által DEDIKÁLT példány. Bp., 1977., Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér fotókkal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Magyar és francia nyelven.