Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2677761
10420
422
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 25x34,5cm 2677760
10421
422
Ivánfalvy S. jelzéssel: Játszó gyerekek, 1909. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x68 cm 2653215
10422
422
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya napsütésben. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben. 27,5x36 cm 2187678
10423
422
Jelzés nélkül: Balaton, háttérben a Badacsony. Olaj, karton, 27x33 cm 2633450
10424
422
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Pasztell, papír. 23,5X32 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben 2191405
10425
422
Vida Z 1942 jelzéssel: Kisfiú portréja. Pasztell, papír. Sérült, üvegezett fa keretben, 42,5×33,5 cm 2648222
10426
422
Nagy István jelzéssel: Virágok. Pasztell, papír, fa keretben, 40×54 cm 2234890
10427
422
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Pasztell, papír. 44x31 cm 1403257
10428
422
Jándi jelzéssel: Kék takaró. Pasztell, papír, 35×41 cm 2546349
10429
422
Jelzés nélkül: Csendélet. Pasztell, papír. Üvegre applikálva. 36x39cm 2564691
10430
422
LPM monogrammal: Virágcsendélet. Akvarell, papír, farostra kasírozva. Üvegezett keretben. 24,5x39 cm 2665648
10431
422
Jelzett kínai akvarell. 39x28 cm kartonon. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft