Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 227

Gulyás F. jelzéssel: Pécs, 1930. Akvarell, karton. Paszpartuban, üvegezett keretben, 39x29 cm
10432.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jelzés nélkül: Falusi idill. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett keretben, a kereten kis sérülések, 38x28 cm
10433.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Váradi jelzéssel: Vízpart, akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×19 cm
10434.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

W.M. jelzéssel: Ló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17x11cm
10435.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Szürrealista alakok (kétoldalas mű). Akvarell, tus, papír. Üvegezett fakeretben. 21×34,5 cm
10436.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jelzés nélkül: Szürrealista lények. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 34,5x21 cm
10437.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jelzés nélkül: Szürrealista formák (kétoldalas mű). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, üvegen repedéssel. 21×34,5 cm
10438.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír. 38X24,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10439.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bakó jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, 23x29 cm, üvegezett fakeretben.
10440.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm
10441.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 39,5x29 cm
10442.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olvashatatlan (Gerencsér, Gerendás?) jelzéssel: Hegyvidéki út. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 30,5×42,5 cm
10443.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft