Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 227

Viola jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, 21,5×30,5 cm
10444.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jelzés nélkül: Duna Komáromnál Akvarell, papír, 21x28cm
10445.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Jelzés nélkül: Fűzfák. Tempera, papír, üvegezett keretben. 17x23cm
10446.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

SGY 74 jelzéssel: Liget. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 19x29,5 cm.
10447.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jelzés nélkül: Játszó cica. Akvarell, papír, 25x35 cm
10448.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

ifj.Jankó Gyula: Város részlet. Akvarell, papír. 50x32 cnm
10449.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Azonosítatlan jelzéssel: Lovas. Akvarell, papír, Jelzett Párizs. 49x33 cm
10450.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Szamosi jelzéssel: Tyúkok. Akvarell, papír, jelzett. 31x20 cm
10451.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Torony. Akvarell, papír, keretben 33x24 c3
10452.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Vitorlások. Akvarell, papír, 18×28 cm
10453.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Erdei út, akvarell, papír, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 27x20 cm
10454.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jelzés nélkül: 3 db XIX. sz. közepi-végi grafika. akvarell, ceruza, papír. 22x29 cm -ig
10455.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft