Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2473839
10444
422
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Viola jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, 21,5×30,5 cm 2458493
10445
422
Jelzés nélkül: Duna Komáromnál Akvarell, papír, 21x28cm 2649059
10446
422
Jelzés nélkül: Fűzfák. Tempera, papír, üvegezett keretben. 17x23cm 2525578
10447
422
SGY 74 jelzéssel: Liget. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 19x29,5 cm. 2682902
10448
422
Jelzés nélkül: Játszó cica. Akvarell, papír, 25x35 cm 2682899
10449
422
ifj.Jankó Gyula: Város részlet. Akvarell, papír. 50x32 cnm 2682897
10450
422
14000
Azonosítatlan jelzéssel: Lovas. Akvarell, papír, Jelzett Párizs. 49x33 cm 2682907
10451
422
Szamosi jelzéssel: Tyúkok. Akvarell, papír, jelzett. 31x20 cm 2683021
10452
422
Jelzés nélkül: Torony. Akvarell, papír, keretben 33x24 c3 2685672
10453
422
Jelzés nélkül: Vitorlások. Akvarell, papír, 18×28 cm 2658123
10454
422
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei út, akvarell, papír, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 27x20 cm 2637519
10455
422
Jelzés nélkül: 3 db XIX. sz. közepi-végi grafika. akvarell, ceruza, papír. 22x29 cm -ig Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft