Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 227

GR jelzéssel: 9 kockás képregény. Akvarell, papír, Egyenként 10x10 cm, össz 43x62 cm Karton szélén kis ázás nyommal
10456.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Azonosítatlan jelzéssel. : 1956 Kistex híradó c. újság 10 éves jubileuma színpadkép terve. Akvarell, papír, kollázs. 44x32 cm
10457.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Berkes Gyula 944 jelzéssel: Alpesi táj. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos 24,5x32,5 cm
10458.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Berkes Gyula 949 jelzéssel. : Tóparti házak. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos 23,5x31 cm
10459.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Czencz jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír. 50x34,5 cm
10460.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Azonosítatlan jelzéssel. : 1956 MSZT 10 éves jubileuma színpadkép terve. Akvarell, papír, 44x32 cm
10461.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Azonosítatlan jelzéssel. : 1956 Aki vért ad életet ment színpadkép terve. Akvarell, papír, 50x26 cm
10462.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

KAE jelzéssel 8 db grafika Akvarell, papír. cca 1900 Nagybánya. 19x14 cm
10463.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jelzés nélkül: Art deco divatterv, 1920-as/1930-as évek. Ceruza, akvarell, papír, lap széle kissé foltos, 31,5x19 cm
10464.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Jelzés nélkül: Jézus (modern ikon, XX. sz. vége). Tempera, fatábla, 33x23 cm
10465.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Mednyánszky jelzéssel. Pihenő. Vegyes technika, papír. 24,5x33 cm. Üvegezett fakeretben.
10466.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Táj háztetőkkel. Vegyes technika, papír. Dekoratív fa keretben, 23x15 cm
10467.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft