Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 227

Olvashatatlan jelzéssel: Bécs, Karlskirche. Színezett rézkarc, papír, keret nélkül, 11,5x10cm
10529.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Kéreg I, 2004. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/VI. számozással. 10×14,5 cm
10530.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Krissz. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 10×14,5 cm
10531.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Tűzőgép. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány P.A. jelzéssel, 10×14,5 cm
10532.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Vizes ember. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 14,5x9,5 cm
10533.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jelzés nélkül: Rózsa. Rézkarc, szövet. Üvegezett fa keretben. 8x16 cm
10534.

Kikiáltási ár:
800 Ft

CMK jelzéssel: Melki apátság. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott. 25x34 cm Feltekerve
10535.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Azonosítatlan jelzéssel: Tallin. Rézkarc. Jelzett, üvegezett keretben. 8x17 cm
10536.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzés nélkül: Budapesti panoráma. Rézkarc, papír, 32,5×23 cm
10537.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 12×8 cm
10538.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
13

Kondor Béla (1931-1972): Támadás. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8 cm
10539.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Jelzés nélkül: Őszi táj. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 29×38,5 cm
10540.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft