Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 227

Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Olaj, papír, paszpartuban. 46x37 cm
10395.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzés nélkül: Csónakázó. Olaj, karton, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 9,5x17 cm
10396.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14

Horváth J. jelzéssel: Szent Gellért püspök szobra (Budai Vár, tabáni szerb templomr . Olaj, vászon, jelezve balra lent: Horváth J. 50x60cm
10397.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Horváth J. jelzéssel: Gül Baba utca (Budapest). Olaj, vászon, jelezve balra lent: Horváth J. 50x40cm
10398.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Jelzés nélkül: Havas hegyek. Olaj, vászon, restaurált, 66,5x79cm
10399.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, karton. Keretben. 49x33cm
10400.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kóczy jelzéssel: Vaddisznó a téli erdőben. Olaj, vászon, keretben, 47x63 cm
10402.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Jelzés nélkül: I. Miklós orosz cár. Olaj vászon. Apróbb horpadás a vásznon. Sérült keretben. 81x107cm
10403.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Olvashatatlan jelzéssel: Kortárs, vedd észre!. Olaj, farost. Jelzett, sarkán sérült. 40x60 cm
10404.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Budai jelzéssel: Sakkozók. Olaj, farost. Keretben. 70x70cm
10405.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel: Utcai építkezés, 1963. Olaj, farost, 60x34 cm
10406.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17

Olvashatatlan jelzéssel: Horgászó fiú, 1957. Olaj, vászon, 45,5x36 cm
10407.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft