Festmények és grafikák Tételek száma: 435
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2598914
10036
418
Boldizsár István (1897-1984): Hazai táj (Kóka), 1958. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 29×39 cm 2633323
10037
418
Boldizsár István (1897-1984): Nagybánya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 10x13 cm 2457026
10038
418
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Kompozíció
Szitanyomat, papír. 30x22cm, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 2635041
10039
418
22000
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Torreádor, 1961. Golyóstoll, papír, jelzett, paszpartuban, 23,5×16,5 cm 2635714
10040
418
Bordás Ferenc (1911-1982): Tájkép házakkal. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődéssel 29x40 cm 2617898
10041
418
Bordás Ferenc (1911-1982): Házak. Fametszet, papír, jelzett, lapon kisebb törésnyomokkal, üvegezett fakeretben, 24×38,5 cm 2633334
10042
418
Bordás Ferenc (1911-1982): Tavaszi virágok. Fametszet, papír, jelzett, számozott (82/100). Üvegezett, kopott fakeretben, hátoldali üveg törött, 39,5×30 cm 2633333
10043
418
Bordás Ferenc (1911-1982): Vízparton. Fametszet, papír, jelzett, számozott (81/100). Üvegezett, kopott fakeretben, 31×46 cm 2500627
10044
418
Bordás Ferenc (1911-1982): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja foltos, 29x39 cm 2515518
10045
418
Bordás Ferenc (1911-1982): Önarckép. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 50×40 cm 2546077
10046
418
15000
Börtsök László (?-?): Szent István, Szent Gellért és Szent László (?), 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap alja sérült. 48x63 cm. 2526715
10047
418
6500
Börtsök László (?-?): XI. Pius pápa címere, 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Sérült, javított. 46x63,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: