Festmények és grafikák

Tételek száma: 435

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tihany. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben. 24,5x29 cm
10060.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Mezei virágok. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben, 39×19 cm
10061.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Budapest, Tabán, Erzsébet híd. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: Üvegezett fakeretben. 31x41 cm
10062.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Czibor Ildikó (1969- ): Plazmák, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10063.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Czibor Ildikó (1969- ): Kavicsok, olaj, kő, plexi, farost, jelzett, 70×50 cm
10064.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Czibor Ildikó (1969- ): Klónpax. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm
10065.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
D. Borbély Gizella (1920-1994): Virág csendélet. Olaj, fsrost, jelzett, kis kopással 82×61 cm
10066.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Vízparti házak. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 24x35 cm.
10067.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Erdőszéle. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 33,5x24 cm.
10068.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Dávid Kiss Mária (1930-2002): Nárcisz (Osterglocke). Fametszet, papír, jelzett, számozott (2/5). üvegezett fakeretben, 31,5×36,5 cm
10069.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Műcsarnok tervezet. Gouache, ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Hátoldalán feliratozott és 71-es számú régi kiállítási raglappal. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Karton széle kissé sérült. 28x17,5 cm
10070.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Alföldi táj. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Lap széle kissé sérült. 25x33,5 cm
10071.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft