Festmények és grafikák Tételek száma: 435
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2599197
10048
418
3200
Buhály József (1945-): "Áldozat". Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 33/100. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 27×20 cm 2642498
10049
418
Pino Casarini (1897-1972): Opera témájú rézkarcok, papír, jelzett, 6 db, közte Ernani, Norma, díszes bársony mappában, védőtokkal, borítóján dombornyomott fém lemez, 10x8 és 10x14,5 cm közti méretben 2638855
10050
418
Conrad Gyula (1877-1959): Vihar, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27×27 cm 2599219
10051
418
Csanády András (1929- ): Széltörés erdő. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (62/100). Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 19×29 cm 2589189
10052
418
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Felhők, 1983. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 54x54 cm 2589197
10053
418
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Aktok, 1986. Kréta, papír, kartonra kasírozva, jelezve jobbra lent. 64x32 cm 2525740
10054
418
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes ház, 1977. Akvarell, karton, jelzett, 42,5x61 cm 2525900
10055
418
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, papír, jelzés nélkül, farostlemezre kasírozva, fa keretben, papír javított sérülésekkel, 54×54 cm 2573796
10056
418
Cséry Béla (?-?): Virágcsendélet. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fa keretben. 38,5x28,5 cm 2635027
10057
418
Csillag József (1894-1977): Vihar. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 27×21 cm 2575626
10058
418
Csisztu Mihály (1933-2008): Sárospataki vár udvara, Lorántffy-loggia. Filctoll, papír. Jelzett. Paszpartuban. 22x30 cm 2343604
10059
418
Csizmadia László (1952-): A pillanat elszáll, a kép megmarad, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzett. 5/15 számozással. Lap bal alsó sarka kissé foltos. 50,5x70,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft