Festmények és grafikák

Tételek száma: 435

Havasi Szilvia (1982-): Csónak a téli Tisza-tavon. Akril, vászon, jelezett 25 x 30 cm
10132.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10133.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Havasi Szilvia (1982-): Balatoni vitorlás. Akril, farost, jelzett 44x31 cm
10134.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Nicholas Ház, Ház Miklós (1883-1953): Lázálom (Fever Dream). Nyomat, papír, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott, 25×19,5 cm
10135.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Heil Edit (?-): Virágok. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 32×28 cm
10136.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Hénel Gusztáv (1887-1966): Hegyvidék. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán kocsi tanulmány. 19×28,5 cm
10137.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Hepp Edit (1947-): Országos Levéltár. Rézkarc, papír, jelzett, 39x30 cm Hátoldalán a Magyar Rézkarcoló Művészek Szövetségének pecsétjével
10138.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hermann Zoltán (1954-): ZRL 02, 1997. Fotocinkográfia, raszteres klisé, ofszet, papír, jelzett, számozott (25/50). Paszpartuban, 10,5×16 cm
10139.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Hermann Zoltán (1954-): Budapest. Akvarellel színezett rézkarc, papír jelzett. Paszpartuban, 14,5×12 cm
10140.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hermann Zoltán (1954-): Lovak. Rézkarc, papír jelzett. Számozott: 78/100. Üvegezett fakeretben, 24,5×17,5 cm
10141.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40), ca. 34,5x21 cm.
10142.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Herwerth József (1939-1987): Őszi táj. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. 17×29 cm
10143.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft