Festmények és grafikák Tételek száma: 435
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2638159
10012
418
44000
Bán Kuszka Lili (1899-?), 1926-ban Nagybányán tanult: Faluvége. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, kopott fa keretben, 50x60 cm 2581485
10013
418
Bánszki Tamás (1892-1971): A csodaszarvas. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül, feliratozott. 16x19 cm 2516850
10014
418
Bányász Éva (1956): Hajtogatott variációk. Papír. Jelzett. Számozott: 200/171. 14,5x21 cm. Borítékban és védőfóliában. 2634608
10015
418
Baranski Emil László (1877-1941): Balatonfüred, A gyógykút. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, a lap szélén törésnyom, kisebb foltok, kis felületi sérülés, 24,5x19 cm 1564968
10016
418
Bari Árpád (1953- ): Tavaszi metafora 1985, színes szitanyomat, papír, jelzett, számozott (88/300), üvegezett fa keretben, 44×38,5 cm 2636076
10017
418
Baranyay András (1938-2016): Táplálék. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 78/80. Alsó részén kissé foltos. 37×44,5 cm 2632043
10018
418
7500
Barcsay Jenő (1900-1988): Gémeskút. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×27 cm 2639437
10019
418
Barna Miklós (1900-1993): Visegrád. Olaj, karton, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 14x19 cm 2555771
10020
418
60000
Basch Árpád (1873-1944): Dombos táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fa kereteben, 59,5×79 cm 2635010
10021
418
Benke László (1903-1983): Nádtelep. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. 29,5×39,5 cm 2639405
10022
418
Bényi Árpád (1931-2006): Nagyerdei fa (Debrecen). Tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x16 cm 2568398
10023
418
13000
Beregtói Tormássy Dezső (1881-1929): Hölgyek népviseletben (Olaszország?). Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült. Korabeli, sérült fakeretben. 34,5x48 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft