Festmények és grafikák Tételek száma: 435
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2563951
10180
418
3200
Kalló László (1925-2018): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 18,5x28,5 cm 2553191
10181
418
Károlyi András (1938-): A szerencse forgandó. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 40x29 cm 2554653
10182
418
3400
Károlyi András (1938-): Cápatáj. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással, lap sarkaiban kisebb törésnyommal 21×52,5 cm 2599619
10183
418
32000
Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Alföldi fények. Olaj, vászon, jelzett, javított. Dekoratív, sérült fakeretben, 35×50 cm 2507316
10184
418
Kaszner Margit (1938-2012): Februári madonna. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, hátoldalán sérült címkén feliratozott, 40x30 cm. 2633330
10185
418
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Dunamenti táj, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 12,5×12,5 cm 2541815
10186
418
34000
Keiss Károly (1883-1953): Család 1932. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, sérült 55x45 cm 2489204
10187
418
150000
Kelemen Emil (1895-1975): Csendélet tájban. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 78x61,5 cm / Oil on canvas, signed.
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2489192
10188
418
190000
Kelemen Emil (1895-1975): Szamárháton, 1928. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán datált. Javított. Fa keretben, 88x68 cm / Oil on canvas, signed. Repaired.
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
2574699
10189
418
15000
Kelemen Pál (1942-1999): Mesetáj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 24,5×37,5 cm 2574695
10190
418
15000
Kelemen Pál (1942-1999): Mesebeli táj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 36×25 cm 2556151
10191
418
14000
Kelety Gusztáv (1834-1902): Bernriedi részlet (Felső-Bajorország). Ceruza, papír. Hagyatéki bélyegzővel. 11x17,5 cm. Üvegezett, sérült fa keretben. / Gusztáv Kelety (1834-1902): Bernriedi (Oberbayern). Pencil on paper. With estate stamp. 11x17,5 cm. Framed. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft