Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2505720
11546
412
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm 2421308
11547
412
Antik porcelán hat személyes süteményes készlet. Áttört, kézzel festett, jelzés nélkül. Egy tányér ragasztott. d: 18 cm, d. 26 cm 2407502
11548
412
3200
3 db porcelán és kerámia figura, sérüléssel, m: 3-8,5 cm 2449982
11549
412
6 db modern porcelán kávés csésze aljjal, matricás, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 5,5 cm és d: 11 cm 1643170
11550
412
Keleti motívumos porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 14 cm 1499738
11551
412
Kahla retro csésze alj és süteményes tányér (3×4 db), matricás, jelzett, kopott 2409530
11552
412
Bertram porcelán figurák párban, kézzel festett, jelzett, lány nyaka ragasztott, m: 12,5 cm 2443587
11553
412
Teáskanna, porcelán, festett, jelzett, sérült. m: 15 cm 2442110
11554
412
2 db jelzés nélküli kislány porcelán figura, egyiken kis lepattanással m: 12, 5 cm 2441934
11555
412
Szív alakú egyedi, kézi festésű bonbonniere. Matricával jelzett, hibátlan 10x10 cm 2428160
11556
412
8 db román porcelán figura, vegyes jelzésekkel, sérülésekkel 2463794
11557
412
Orosz rózsás kávés készlet, pótolt fedőkkel, porcelán. Jelzett. Kopott. (5 db csésze, 6 db alj, 3 db szerviz) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft