Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2524475
11558
412
Rosenthal aranyozott virágmintás porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5cm 2412681
11559
412
Augarten Wien petrezselyem mintás kis porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2412713
11560
412
Hutschenreuther porcelán korsó, ón fedéllel, frízföldi mintával. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 2405688
11561
412
Wallendorf porcelán emlékpohár, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2522244
11562
412
Német váza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 11 cm 2541453
11563
412
Kézi festésű matyó dísztányér, jelzett: Szentendre 2000 Káne. kopott, d:23 cm 2567864
11564
412
3200
Rosenthal fedeles porcelán cukortartó, jelzett, kopott, m:12cm 2569118
11565
412
Antik Mária a kisdeddel, porcelán, jelzés nélkül, kopott, csorbákkal, m:19cm 2569114
11566
412
L&W jelzésű matricás porcelán kínálótál, Mucha díszítménnyel, 20x13,5cm 2569053
11567
412
2db osztrák, festett terrakotta falikép, jelzés nélkül, kopott, 17x17cm 2569748
11568
412
Matricás, szecessziós porcelán kiöntő, jelzés nélkül, kopott, m:10cm 2569736
11569
412
Japán porcelán füstölő, plasztikus foo kutyával díszítve, kopott, jelzett, m:6cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft